Investoritund – Tallinna börsi juhi rikkuse valem aastaks 2021

Tallinna börsi juht Kaarel Ots.
Tallinna börsi juht Kaarel Ots.Foto: Postimees/Scanpix

Selleks, et alanud aastal börsidel edukas olla ja trende tabada ning kasum maksimeerida, tuleb mõelda eelkõige oma peaga. Seda nii oma pensioniraha käsutades, investeerimisotsuseid tehes, aga ka ühiskondlikes suundumustes ellu jäämiseks.

Ots tõi välja, et investeerimisotsuste tegemiseks tuleb kindlasti sel aastal häid võimalusi ka Tallinna börsilt. Nimelt võiks kindlasti toimuda üks suurem IPO, milline, kuuleb saatest.

Lõppenud aastast on Tallinna börsi alternatiivturul First North kaasa võtta üks tõeline edulugu, aga ka rahakaasamisprotsessi katki jäämine. Seda vastavalt Saunum Groupi ja Imepildi näitel.

Samuti on uue aasta esimestel päevadel avaldanud soovi börsilt raha kaasata Barutoga seotud, vaid 4 kuud vana ettevõte. Uurime Otsalt, kas First Northist on saamas uus idufirmade börs.

Veel on uuteks trendideks rohe ning koroonapandeemia taustal ka ühiskondade sulgumine ja selle liikmete soovimatus ise vastutada. Ots selgitab, kas ja kuidas need trendid meid mõjutavad ning kuidas nendest kasu lõigata või vähemasti ellu jääda.

Oled sa GEENIUS, RIKAS või PRO? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.