Kuula: 18.04 Investoritund: Ott Kiivikase teekond tippspordist edukate investeeringuteni

Raivo Heinalt investeerimispisiku saanud Ott Kiivikas on juba ligi 4 aastat aktiivselt finantsturgudele raha paigutanud. Saates räägime Kiivikasega tema teekonnast tippsportlasena ettevõtlus- ja finantsmaailma. 

Muuhulgas tuleb juttu tema eesmärkidest ning investeerimisstrateegiast – jälgib ta kõhutunnet, kopeerib kohalike finantsgurude tegemisi või teostab hoopis ise tehnilisi analüüse?

Lisaks räägib Kiivikas, mis on saanud tema elektriautosid tootvate ettevõtete aktsiatest Nio ja Tesla ning kui aktiivselt on kaasa liikunud AI-buumi tõusva vooluga. 

Samuti ei puudu Kiivikasel investeerimisportfellist krüptoraha, mille kaudu enda portfelli tootlikust olulisel määral tõstnud on. “Kust ma tean, äkki see ongi minu pensionisammas. Ei saa öelda, et sellel asjal mingit perspektiivi, väärtust või loogikat pole, kui inimesed sellega rikastunud on,” nendib Kiivikas.

Hasarti armastav endine tippsportlane on leidnud ennast nii kasiinost, pokkerilauast kui ka finantsturult kauplemast. Kui hästi tal läinud on, kuuleb saatest.

Millesse investeeriks Kiivikas siis, kui valikus oleksid tervislikud elustiilid või rahaline edu finantsturgudel?

Investoritunni saatejuhid on Joonas Piir ja Rauno Uusleer.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Kolm korda nädalas

Telli Geeniuse kõige hinnalisemad lood oma postkasti

Saadame sulle e-postiga kaks korda nädalas investeerimisportaali Rikas Geenius olulisemad uudised ja analüüsid.