IuteCrediti blogi

Otsepilt Albaaniast: vaata, kuidas Vahemere ääres jaanipidu peetakse

Jaaniõhtut ja -ööd peetakse Eestis laialdaselt jaanituledega, millel on sümboolne seos pööripäeva ja päikese kõrgseisuga. Sel puhul on kombeks korraldada nii rahvapidusid kui ka tähistada püha sõprade ja tuttavate keskel väiksemate lõkkeõhtute või grillimisega koduaias või looduses.Foto: Shutterstock

23. ja 24. juunil tähistatakse Eestis jaanipüha. Kuid sel aastal otsustasid kodumaise fintechi IuteCrediti Albaania haru töötajad tähistada eestlastele armsaks saanud püha ka kaugel Balkani poolsaarel.

Eestis saab neljapäeval alguse suur jaanipüha tähistamine grilli ja lõkke saatel, mis kestab ilmselt terve nädalavahetuse. Eestlastele olulise püha tähistamine toimub 24. juunil ka Albaanias, sest kodumaise fintechi IuteCrediti ICA meeskond korraldab Balkani poolsaarel asuva riigi pealinnas Tiranas samuti hiiglasliku peo.

Albaania pealinnas peetava jaanipeo kava.Foto: IuteCredit

Rinia pargis tõmmatakse pidu, millel nimeks Jaanipäev, käima juba hommikul kell 9. Tants ja trall kestab pea südaööni ja IuteCrediti Albaanias korraldatavast jaanipeost saab osa Facebooki otseülekannete kaudu. 

Laenutooteid pakkuv IuteCredit soovib üritusega suurendada bränditeadlikkust ja jagada rahatarkust. Lisaks soovitakse suure peoga rõhutada ettevõtte Eesti päritolu ja luua veelgi paremaid sidemeid oma Albaania partneritega. 

IuteCrediti jaanipäev (C)Video: IuteCredit

2008. aastal asutatud IuteCredit on Eesti fintech ettevõte. Kontsern pakub järelmakse ja välkarveldusi 100% omanduses olevate tütarettevõtete kaudu. IuteCredit teenindab kliente Moldovas, Albaanias, Põhja-Makedoonias, Bulgaarias ning Bosnias ja Hertsegoviinas. Laenuportfelli toodete tagasimaksetähtaeg on 1-48 kuud, ning tagatisega laenude tähtaeg võib olla kuni 72 kuud. Kontsern opereerib nutitelefoniga toimivaid ATM-e. IuteCrediti missioon on luua klientidele oma rahaasjades erakordne kogemus. 

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Telli head ideed raha kasvatamiseks oma postkasti

Saadame sulle e-postiga kolm korda nädalas investeerimisportaali Rikas Geenius olulisemad uudised ja analüüsid.