Laenudele spetsialiseerunud Bigbank tõi turule spetsiaalselt juriidilisest isikust kinnisvarainvestoritele mõeldud flippimislaenu, millega saab osta ja edasimüügi eesmärgil kuni aastase tsükliga renoveerida Tallinnas, Tartus või Pärnus asuvaid kortereid.
Bigbanki ettevõtete panganduse üksuse juhi Aimar Roosalu sõnul on turuosalised juba pikalt rääkinud sellise toote vajalikkusest, sest üldjuhul on pangad andnud halvas seisukorras korterite ostuks laenu võrdlemisi vastumeelselt.
“Nii nagu tulime esimesena Eestis turule eraisikust kinnisvarainvestorile mõeldud spetsiifilise ja hea marginaaliga investori kodulaenuga, on Bigbank nüüd ka esimene firmadele mõeldud konkurentsivõimeliste tingimustega flippimislaenude pakkuja Eestis,” selgitas ta.
See lugu on PRO tellijatele.
Logi sisse või vormista tellimus:
- Piiramatu ligipääs DigiPRO, E-kaubanduse, RMP, Rikka Geeniuse ja Ärigeeniuse artiklitele.
- Ligipääs veel seitsme Geeniuse portaali kõikidele artiklitele.
- Ajakirjade Autoleht, Autoleht Ekstra ja Digi artiklite lugemisõigus veebis.
- Soodushinnaga sissepääs Geeniuse üritustele.
- Soovi korral ajakiri Digi paberil.
Tellija andmed
Soovid maksta arvega, teha hulgitellimuse või otsid teistsugust tellimust? Kõik tellimisvõimalused leiad siit.