Vältige volatiilsust ja riske: avastage Kreditex Ühisrahaga investeerimise eeliseid

Investeerimisel on palju võimalusi, kuid mitte kõik ei ole ühesugused. Näiteks aktsiakauplemine võib olla väga volatiilne ja ettearvamatu ning mitteprofessionaalsetele investoritele ei ole tagatud tulu. Teisalt pakuvad sellised platvormid nagu Kreditex Ühisraha kodumajapidamistele ja ettevõttetele garanteeritud tootlust, mis teeb need atraktiivseks valikuks neile, kes otsivad turvalist ja kindlat investeerimisvõimalust.

Üks peamisi riske, mis on seotud aktsiatega kauplemisega, on garanteeritud tulu puudumine. Isegi kui investor uurib hoolikalt ja valib aktsiaid, millesse investeerida, on alati oht, et turu languse korral kaotab ta raha. Seevastu Kreditex Ühisraha garanteerib tootluse 12% aastas, pakkudes investoritele meelerahu ja usaldusväärset tuluallikat.

Teine aktsia puudus on kõrge minimaalne investeerimisnõue, mis võib olla paljude potentsiaalsete investorite jaoks takistuseks. Seevastu Kreditex Ühisraha pakub minimaalset investeeringut vaid 20 eurot, mis teeb selle kättesaadavaks paljudele investoritele.

Lisaks nendele eelistele pakub Kreditex Ühisraha ka mitmeid muid eeliseid, sealhulgas võimalust seadistada robot, mis investeerib automaatselt, igakuiseid väljamaksed ja järelturu kättesaadavust investeeringutest kiireks väljumiseks. Platvorm tegeleb ka probleemsete laenudega, tagades, et investorid ei pea muretsema viivitatud laekumiste pärast.

Teine eelis, mida Kreditex Ühisraha platvormil investeerimine pakub, on kasutusmugavus. Ei ole vaja eriharidust ega eelnevat finantskogemust ning platvorm tegeleb investorite nimel ka tuludeklaratsioonidega.

Lisaks on platvorm Finantsinspektsiooni poolt täielikult litsentseeritud krediidivahendaja. Kuna Kreditex Ühisraha on 2010. aastal asutatud 100% Eesti ettevõte, annab see investoritele kindlustunde stabiilsuse ja pikaajalisuse kohta.

Kokkuvõtteks võib öelda, et kuigi aktsiakauplemine võib olla mitteprofessionaalsete investorite jaoks väga ettearvamatu ja riskantne, pakuvad sellised platvormid nagu Kreditex Ühisraha garanteeritud tootlust ja mitmeid muid eeliseid. Madala minimaalse investeeringu, igakuiste väljamaksete ja automatiseeritud investeerimisvõimalustega on Kreditex Ühisraha taskukohane ja mugav võimalus üksikisikutele ja kodumajapidamistele, kes otsivad turvalist ja kindlat investeerimisvõimalust.

Üksnes usalduslikus koostöös saame leida häid lahendusi. 

Tegemist on finantsteenusega. Enne lepingu sõlmimist tutvuge finantsteenuse tingimustega ja vajadusel konsulteerige meie spetsialistidega. Finantsinspektsiooni tarbijaveebist https://www.minuraha.ee/ saad erapooletut infot, kuidas oma rahaasju korraldada. 

Mõiste „investor“ kasutatakse ühisrahastamise platvormi finantseeritavate laenuandjate suhtes, kes ei ole investorid väärtpaberituru seaduse § 6 mõistes.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.