Sisuturundus

Freedom Finance avab uksed välisbörsidele ja ihaldatud Robinhood Markets IPO-le

Investeerimisega alustamiseks ja suurtele börsiturgudele, nagu Nasdaq, NYSE või London Exchange, on nüüd võimalik senisest palju lihtsamalt ligi pääseda. Seda tänu maaklerfirmadele, mis vahendavad kliendi ja investeerimispankade suhtlust ning on loonud võimalused omandada erinevaid finantsinstrumente.

Üks sellistest maaklerteenuseid pakkuvatest valdusettevõtetest on Freedom Holding Corporation, mille Euroopa filiaali Freedom Finance Europe Ltd teenustasud on vaieldamatult madalaimad Euroopas.

Kohe, kohe on esmanoteeringut tegemas uuenduslik ettevõte Robinhood Markets, mille IPOle saab registreerida FREEDOM24 platvormi kaudu.

Millega on tegemist? 

Robinhood Markets on 2013. aastal asutatud Silicon Valley finantstehnoloogia ettevõte, mis pakub börsil kauplemiseks lihtsaid ja kliendisõbralikke, piiramatute võimalustega lahendusi. 

Kaubelda saab aktsiate, ETF-ide, krüptode ja optsioonidega. Selle ettevõtte taga seisavad tunnustatud investeerimisfondid nagu SEQUOIA, Google Ventures, DST jpt. 

Mis teeb Robinhoodi eriliseks ja nii populaarseks? 

  • Kasutajamugavus ja UX-design
  • Puuduvad vahendustasud tehingutelt 
  • Iga algaja investeerija saab telefonirakenduse alla laadida ja alustada finantsinstrumentidega kauplemist
  • Robinhood on uuendanud finantsvõimendusega kauplemist tehes selle lihtsalt igakuisete maksetega süsteemiks, mille aastane intress korreleerub konkurentide omaga, kuid mille kalkulatsioone on lihtsam mõista ja seetõttu teeb neid populaarsemaks valikuks.
  • Kauplemisega seotud toimingud on võimalikult palju lihtsustatud ja intuitiivne mobiiliäpp on noorinvestoritele ülimalt atraktiivne 

Robinhoodi nimi on paslik, kuna tehingute pealt vahendustasu võtmata on teised sama valdkonna ettevõtted pidanud Robinhoodi varjus oma struktuuridest loobuma, minema kaasa sarnaste uuendustega, et hoida oma kliente ja üldse vee peal püsida. 

Lihtsalt öeldes – Robinhood on toonud finantsturgudel kauplemise inimese taskusse ja sellele joostakse tormi – olukorda võib võrrelda näiteks sellega, kui Apple jälle uue iPhone’iga välja tuleb.

Miks peaks investeerima? 

Investoreid meelitab ligi nende võimekus tehnoloogilises arenduses olla proaktiivselt uudsed ning samas jääda järjepidevalt konkurentidest sammukese ette oma teeninduse ja UX-disaini poolest. 

Forbes ennustab sel aastal Robinhoodile 700 miljonit dollarit kasumit, mis on 2019. aastaga võrreldes uskumatud 250% rohkem. Oma tegutsemise jooksul alates 2013 aastast on Robinhood Markets tulu teeninud 2,20 miljardit dollarit ning pandeemia aeg suurendas 2020. a septembri seisuga ettevõtte väärtust 11,70 miljardi dollarini.

Ettevõtte kasvule aitab kaasa jaekliendi suurenenud huvi investeerimise vastu ja ettevõtte võimekus pakkuda lihtsaid lahendusi kiireteks tehinguteks ja soovideks. 

Kuidas saab osaleda? 

Freedom Finance pakub FREEDOM 24 platvormil eelregistreerimist Robinhoodi IPO-le. Selleks peab tegema endale konto, kandma sinna aegsasti vajaliku summa IPO-l osalemiseks ning seejärel tuleb vaid oodata teadet, millal läheb kauplemiseks.  

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Telli head ideed raha kasvatamiseks oma postkasti

Saadame sulle e-postiga kolm korda nädalas investeerimisportaali Rikas Geenius olulisemad uudised ja analüüsid.