Kuula: 31.01 Investoritund: Krüptoplatvormi Change uue tegevjuhi prioriteediks on ettevõtte kehva maine parandamine

Krüptoplatvormi Change uus tegevjuht nendib, et ettevõte on teinud minevikus vigu, mida tulevikus heastada proovitakse.Foto: Change Invest

Möödunud aasta lõpus taandati krüptoplatvormi Change’i tegevjuhi kohalt Kristjan Kangro ning 1. veebruarist asub ettevõtet juhtima Marek Pajussaar, kes on ühtlasi ka meie tänase saate külaline. Samuti on meil stuudios Gustav Liblik, kes on Change’i üks asutajatest. 

Saatekülalised räägivad, kuidas läheb täna Change’l ja kui suured ootused on uuele tegevjuhile seatud vajalike muutuste edukaks ellu viimiseks. Samuti uurime, mis ikkagi Kristjan Kangrole tegevjuhina saatuslikuks sai.

Puudutame ka problemaatilisemaid ja kriitilisemaid teemasid, nagu näiteks: CNG osakute sundkonverteerimine; 500-eurone Nasdaqi teenus- ja 20-eurone passiivsustasu ning Change’i kehv avalik maine Eestis. Uurime ka, miks peavad ettevõtte endised töötajad tööandja peale vimma ning miks on Telegrami suhtlusgrupist eemaldatud suur hulk krüptoinvestoreid. 

Saate lõpus räägib Gustav Liblik, kuidas on muutunud krüptoinvestorite käitumine ajas ning millised on praegused krüptorahatrendid. Muuhulgas uurime ka, milline on krüptoraha tulevik ning kas tänavuse aasta lõpuks kerkib Bitcoini hind mitmesaja tuhande dollarini, nagu eksperdid prognoosivad.

Investoritunni saatejuht on Joonas Piir.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.