Kuula: 17.05 Investoritund – Miljonineiu teekond 100-eurosest investeeringust üle-Eestilise Rahatarkuse tuurini

Miljonineiu lugu 100-eurosest investeeringust üle-eestilise Rahatarkuse tuurini.Foto: Kaisa Käsper

Tänases taskuhäälingusaates on Rikkal Geeniusel külas investor, ettevõtja ja rahatarkuse edendaja Miljonineiu, kes on viie investeerimisaastaga kasvatanud endale sotsiaalmeedias enam kui 7000 jälgijaga kogukonna. 

Finantskirjaoskuse ja investeerimiseni jõudis naine isiklikust huvist pärast Robert Kiyosaki raamatu lugemist “Rikas isa, vaene isa”, aastal 2019. Kuigi 100-eurone algne investeering on tänaseks jõudsalt kasvanud, hoiab ta enda investeerimisportfelli sisu ning väärtust kiivalt saladuses. Küll aga nendib ta, et üheks tulusamaks investeeringuks on olnud krüptovääringud, millest suure osa tänavu krüptoralli tipus maha müüs.

Saates tuleb juttu Miljonineiu investeerimise eesmärkidest – mis saab pärast portfelli kasvatamist miljoni euroni ning mis on tema lõppmäng, kas surra nulliga või annetada raha Bill Gatesi kombel heategevuseks.

Samuti räägime veinidesse ja võlakirjadesse investeerimisest. Milliseid võlakirju on investor käimasoleval võlakirjahooajal märkinud?

Muuhulgas räägime Eesti rahatarkuse edendajate kommuunist, kus Miljonineiu on üks nooremaid. Juttu tuleb sellest, kuidas on noor naine suutnud murda end tuntud ja kogenud investorite siseringi ning alustanud äriprojekte Jaak Roosaarega.

Roosaarega on Miljonineiu tänavu korraldamas Eesti esimest Noorte Investeerimislaagrit. Saates tuleb näiteks  juttu, kuidas sündis ürituse korraldamise idee ning millised ootused neil noortele pärast laagris osalemist on.

Muuhulgas külastab Miljonineiu Riin Mäesaluga tänavu juulis väiksemaid Eesti asumeid, et viia inimestele koju kätte finantstarkust. Saate räägime, milliseid näpunäiteid ja kogemusi tuuril inimestele jagatakse.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Kolm korda nädalas

Telli Geeniuse kõige hinnalisemad lood oma postkasti

Saadame sulle e-postiga kaks korda nädalas investeerimisportaali Rikas Geenius olulisemad uudised ja analüüsid.