Sisuturundus

Viska pilk peale: viis omanäolist uuselamurajooni, kust leiad kindlalt oma uue kodu

Uuselamuid kerkib nagu seeni pärast vihma, kuid vahel võib tunduda, et kõik on justkui ühetaolised ning arhitektuurilist mitmekesisust pigem napib. Kui sooviksid elada kodus, mis eristub teistest ning näeb äge ja pilkupüüdev välja, viska järgnevatele majadele terav kullipilk peale.

Tuletorni kodud

Otsid kodu, mille juurde leiaksid tee nii sinu lähedased, sõbrad kui ka sina ise? Tallinna ülemise tuletorni juurde on kerkimas põnev omanäoline uuselamurajoon, mille keskel asub küllaltki ebatavaline maamärk: kõrgustesse ulatuv tuletorn.

Pane nüüd tähele: tuletorni ümber kerkib vaid kuus 3-kordset kortermaja, samuti rekonstrueeritakse kohapeal eestiaegsed era- ja paarismajad. Tulemuseks peaks olema tõeliselt mõnus kesklinnalähedane, ent vaikne kodukoht, kuhu end hubaselt sisse seada.

Rannaraja maja

Kuidas kõlaks üks mõnus avar korter vaatega Pärnu rannale? Sobib! Suvepealinnas on valmis saanud linna kõrgeim, 10-korruseline korterelamu ning meelitab seeläbi võrratute vaadetega korteritega tutvuma nii pärnakaid kui teisi kaasmaalasi, kellele suvekuud või Pärnu linn vähegi armas on.

Rannaäärsele majale kohaselt on hoone siseviimistluses kasutatud naturaalseid materjale ja heledaid seinatoone, mis uue elamise veelgi õdusamaks ja kaasaegsemaks muudavad. Kui soovid, et iga päev mööduks nagu rannapuhkusel, tasub autole hääled sisse panna ning vinget korterelamut kohapeale ise uudistama sõita.

Tabasalu Kodu

Kui sa pole suutnud endiselt otsustada, kas sooviksid elada lähemal linnamelule või loodusele, võib kõne alla tulla midagi vahepealset: pidevalt ja kiiresti arenev Tabasalu pakub rahulikuma linnakeskkonna näol igati sobivat alternatiivi.

Kuna valikus on nii avarad korterid kui privaatsed ridaelamud, võib uusarendusest leida sobiva kodu igale maitsele. Samuti on just praegu hea võimalus sellele pakkumisele pilk peale visata, sest märtsis saab Euronics Eesti ja Aatriumi Sisustuskaubamaja koostöös peagi valmivasse elupaika kuni 5000€ väärtuses sisustust soetada. Kui see pole hea diil, siis me ei tea, mis on!

Klaussoni kommivabrik

Kui otsid erakordset elamist Kalamajas, kus majad kipuvad üksteisega liiga palju sarnanema, pakub sobivat alternatiivi Klaussoni kommivabrik. Hoone ajalugu ulatub rohkem kui 100 aastat tagasi, mil Rudolf Klausson rajas sinna maiustuste tehase ja kodu oma perele. Et alguses majandati kommivabrikus vaid perekonna jõududega, töötas vabariigi lõpuaastail kommivabrikus kokku 99 inimest.

Uus elurajoon sai esimesed elanikud alles 2020. aastal ning ootab ka täna isikupära armastavaid inimesi hoones asuvate korteritega tutvuma. Seega, kui sulle meeldiks soolaleivale tulnud külaliste ees särada teadmistega ajaloost, siis võib just vanas kommivabrikus elamine olla selleks sobiv valik.

Toom-Kuninga 15

Nagu tähelepanelikum koduotsija teab, pakub uuselamurajoonide jahtijatele kõige mitmekesisemaid valikuid ikka Tallinn. Üheks selliseks pealinna aardeks, millele pilk peale visata, on kesklinna ja Uue Maailma piiril asuv Toom-Kuninga 15, mis võlub oma kaasaegse arhitektuuri ja mõnusate ruumilahendustega.

Et maja ümbritsevasse miljööväärtuslikku piirkonda just iga päev uusi kortermaju ei kerki, on Toom-Kuninga 15 seda erilisem ning sulandub keskkonda justkui võluväel. Vihjeks võime veel öelda, et hoone esimesele korrusele on kolinud juba nii mõnigi lugupeetud söögikoht, kelle juurest saab, muide, maru head hapusaia!

Kui sa nende arenduste seast enda uut kodu ei leidnud, siis ära muretse – Kinnisvara24.ee lehelt leiad suurima valiku uusarendusi, seega tutvu nende kõigi siin!

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Telli head ideed raha kasvatamiseks oma postkasti

Saadame sulle e-postiga kolm korda nädalas investeerimisportaali Rikas Geenius olulisemad uudised ja analüüsid.