Sisuturundus

Tõelised pärlid, mis võivad kohe nüüd saada sinu omaks: viis idüllilist majakest mere ääres

Mere ääres elamisest unistavad paljud ning ka laulusõna jutustab, et kui parasjagu ründamas suur hall, on hea mõelda, et mere ääres on sind ootamas üks väike maja. Milliseid merekalda läheduses asuvaid maju võib parasjagu kinnisvaraportaalist leida?

Suur-Koogu, Lahetaguse 82 000€

Meri vaid 200 meetri kaugusel? Sobib! See Saaremaa kadakate vahel asuv väike maja on tõeline suvilate pärl, kus puhkuse veetmist ootaks tõenäoliselt igaüks, kellele mereäärne saareidüll vähegi armas on. Ehkki kadakate vahelt merevaadet küll ei paista, piirneb müüdav plats merepiiriga, võimaldades omanikul igal ajahetkel randa ja tagasi üks jalutuskäik ette võtta.

Nukumaja meenutav rannamaja mahutab nii elutuba, duširuumi, tualetti, leiliruumi kui ka sarikate all peituvat magamisruumi. Kui aga 34 ruutmeetrit tundub suvila kohta liiga väike, pakuvad hoonega kaasa tulevad ruutmeetrid ja hektarid hulganisti võimalusi lisahoonete ehitamiseks. Miks mitte veeta oma järgmist suvepuhkust omaenda suvilas Saaremaal?

Rannaallika, Sigala küla 149 000€

Kui aga ihkad midagi veel eksootilisemat, siis tasub pöörata pilk selle Hiiumaal asuva kinnistu suunas, kust leiab nii elamu, sauna, abihoone kui maakividest keldri. Kõik hooned on taluhoonetest uuesti üles ehitatud, seega pakub elamine kindlasti mõnusat kodumaist hõngu ja olemist.

Kinnistule ligipääs kulgeb kavalalt läbi metsatuka, mis teeb sellest tõelise maiuspala privaatsuse austajatele. Abihoonest võib leida lisaks pesuruumile, puhkeruumile ja paargule ka paadikuuri, mis pakub kindlasti põnevat võimalust praegustele või tulevastele kalameestele. Seega tasub kindlasti pilk peale visata. 

Uustalu, Altja küla 210 000€

Elu nagu filmis! Selle talu territooriumil on filmitud nii “Ukuaru” kui “Tuulepealset maad”, seda arusaadavatel põhjustel: talu pakub tõelist silmailu eesti pärandkultuuri austavale inimesele. Talu sai 1970ndatel restaureeritud Lahemaa Rahvuspargi poolt, kuna selle rehielamus asus omal ajal rahvuspargi keskus. Kapitaalselt renoveeriti hooned aastatel 2004 ja 2005.

Lisaks hoonele pakub palju avastamisrõõmu Altja küla ja selle lähiümbrus: naabruskonnast leiab hulganisti matkaradu, söögikohti, mõisad ja palju muud põnevat. Meri asub samuti vaid 400 meetri kaugusel ning ka Tallinn pole kuigi kaugel. Niisiis sobib territoorium kindlasti hästi näiteks pealinnamelust põgeneda soovijale.

Keskkõrtsi, Kõrkküla 150 000€

Kes meist ei sooviks elada mõnusas rannaäärses palkmajas? Sellel krundil on olemas nii merevaade kui ka imearmas ja omapärane elamu. Palkmajaga tuleb kaasa lisahoone ning omaenda rannaribaga territoorium, mis pakub mõnusalt privaatset sealviibimist kõigile puhkajatele.

Kui aga armusid rohkem elamusse kui krunti, siis pole ka see probleem: müüja lubab, et seda palkelamut annab lahti võtta ning sinule sobivale platsile transportida!

Kordoni tee 23, Kaberneeme 295 000€

Tallinna külje all Kaberneeme poolsaarel otsib uut omanikku tõeline maiuspala: 238-ruutmeetrine palkmaja maast laeni akende ja idüllilise merevaatega. Lisaks on võimalik nautida imelist päikesetõusu terrassil ja rõdul, kuidas iganes selleks parasjagu soov avaneb.

Ruumi ja silmailu jagub siin suurele perele küllaga. Ühtlasi saab uus omanik ise käe külge panna hoone teisel korrusel, mille siselahendused on hetkel veel pooleli. Niisiis võib oma visiooni selles majas rakendada kuhjaga – kindel on see, et maja ja Kaberneeme imeilus ümbruskond inspireerib julgeteks tegudeks!

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Telli head ideed raha kasvatamiseks oma postkasti

Saadame sulle e-postiga kolm korda nädalas investeerimisportaali Rikas Geenius olulisemad uudised ja analüüsid.