Sisuturundus

Perekodu Tallinnas: 3 mõistliku hinnaga korterit, kuhu mahub elama keskmise suurusega leibkond

Korter Põhja-Tallinnas.Foto: Kinnisvara24

Statistikaameti andmetel elab veidi enam kui pool Eesti leibkondadest korterelamutes ning lastega leibkondadest on, nagu võib arvata, enamik ühe- ja kahelapselised. Sestap leidsime kolm kiiduväärt korterit, kuhu säärane leibkond mugavalt elama mahub.

Sitsi, Põhja-Tallinn, 145 000 €

Põhja-Tallinnas Sõle tänaval ootab uut omanikku päikesepoolne, kolme suunda avanevate akendega korter. Neljatoalisel korteril on ruumikas avatud köögiga elutuba, kolm magamistuba, millest ühel on oma kabinet, ning eraldi garderoob. Kolm aastat tagasi toimunud remondi käigus vahetati välja köök, mis on nüüd avar ja mugav.

Kiiduväärt on ka korteri asukoht. Piirkonnas on mitmeid koole ja lasteaedu, samuti pääseb ühistranspordiga mugavalt kesklinna. Lähiümbruses asub Stroomi rand koos mängu- ja spordiväljakutega ning mõnus parkmets, kus sporti teha, perega jalutada või lihtsalt korraks linnamelust puhata. 

Kassisaba, Kesklinn, 187 000 €

Vaiksel A. Kapi pargiäärsel tupiktänaval asuvas, 1930. aastal valminud Tallinna majas on müüa läbi kahe tasapinna paiknev renoveeritud korter. Esimesel korrusel on sissepääs, avatud köögiga elutuba, magamistuba ja vannituba, alumisel korrusel duširuum ja kaks magamistuba.

Suurepärase asukohaga maja asub mõne minuti kaugusel J. Westholmi gümnaasiumist, kuid ümbruskonnas on teisigi koole ja lasteaedu. Piirkond on kesklinna kohta erakordselt roheline: paari sammu kaugusel on Falgi park ning sellest üle tee asub Hirve park, mis on omakorda Šnelli ja Tornide väljaku parkide naabruses. Südalinn on piisavalt lähedal, et liigelda jala.

Kadriorg, Kesklinn, 249 000 €

Narva mnt ääres Kadrioru ja Kesklinna piiril on müüa värskelt renoveeritud neljatoaline korter. Maja asub küll suure tee ääres, kuid kõik magamistoas asetsevad hoovi poole ning tänavamüra sisse ei kosta. 

Perele korteri ostmine ei tähenda tingimata luksustest loobumist – korteris on kaks eraldi vannituba, mõlemas WC ja dušš, ning suuremas vannitoas on isegi saun. Mõnusat soojust pakub energiasäästlik infrapuna põrandaküttekile, mis hoiab varbad soojas ja õhu puhta ning allergiavaba. Loomulikult saab termostaatide abil soojust nutikalt juhtida. 

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Telli head ideed raha kasvatamiseks oma postkasti

Saadame sulle e-postiga kolm korda nädalas investeerimisportaali Rikas Geenius olulisemad uudised ja analüüsid.