Sisuturundus

Kuidas alustada teekonda investorina ühisrahastusportaalis?

Järjepidevalt investeerides näed, et oskused, kogemused ja julgus kasvab koos investeeritud summadega. (c) Foto: Shutterstock
Järjepidevalt investeerides näed, et oskused, kogemused ja julgus kasvab koos investeeritud summadega.Foto: Shutterstock

On arusaadav, et inimesele, kel puuduvad algteadmised ja eelnevad kogemused, võib investeerimismaailm esmapilgul tunduda kaelamurdvalt keerulisena. Kindlasti tekib enne alustamist hulgaliselt küsimusi – kuidas ja kus investeerida? Mida ma täpselt tegema pean? Kuidas kohe alguses suuremaid vigu vältida?

Need küsimused tekivad tõenäoliselt igal alustaval investoril. Seda eriti praegu, kui investeerimine on justkui populaarne, aga sageli salalikult keeruline. Nõuandeid on igasuguseid ja võimalusi rohkelt – alates turvalisest hoiustamisest pangas kuni aktsiaturgudel ja krüptovaluutadesse investeerimiseni. Valida saab nii kodu- kui ka välismaiseid portaale.

Algajale ja ka juba kogenud investorile on parim portaal investeerimiseks kodumaine Kreditex Ühisraha portaal, kus on turvaline valik hea tulususega investeerimisvõimalusi. Platvormil saab mugavalt investeerida kodus, arvuti tagant lahkumata. Lisaks pakutakse vajadusel lisainfot, selgitusi ja juhendeid.

Siin järjepidevalt investeerides näed, et oskused, kogemused ja julgus kasvavad koos investeeritud summadega. Kiiret rikastumist ei lubata, see on kindel märk ausast ja läbipaistvast tegevusest.

Kuidas aga Kreditex Ühisraha portaalis investoriks saada?

Alustamine on kiire ja lihtne

Alustamiseks registreeru ja loo endale Kreditex Ühisraha platvormil investeerimiskonto. Selleks tuleb end identifitseerida ID-kaardi, Smart-ID või mobiil-ID-ga, seejärel täida registreerimisankeet, kuhu tuleb märkida enda või oma ettevõtte peamised andmed, planeeritava
investeeringu suurus ja raha päritolu. Ettevõtte puhul saab registreerida juriidilise isiku seaduslik esindaja ehk juhatuse liige või volitatud esindaja.

Neid andmed koguda on finantsplatvormil seadusest tulenev kohustus.

Seejärel oota ära portaali kinnitus investorkonto avamise kohta ja saadki alustada oma teekonda investorina.

Kui investeerimine Ühisraha portaalis tundub huvitav, uuri kindlasti lisa meie blogist – milliseid võimalusi, tulusust ja soovitusi anname.

Variante investeerimiseks on erinevaid, vaata täpselt siit, kuhu on võimlik investeerida juba täna

Tegemist on finantsteenusega. Enne lepingu sõlmimist tutvuge finantsteenuse tingimustega ja vajadusel konsulteerige meie spetsialistidega.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Telli head ideed raha kasvatamiseks oma postkasti

Saadame sulle e-postiga kolm korda nädalas investeerimisportaali Rikas Geenius olulisemad uudised ja analüüsid.