Sisuturundus

Justkui kirss tordil: need on viis imekaunist korterit, kus on sind lisaks kõigele muule ootamas ka saun

Eestlase rõõmustamiseks pole just liialt palju tarvis: paku talle vaikset olemist ning rohkem kui kaks päeva suveilma ja tulemuseks ongi inimene, kelle suurnurga tõusevad õrnalt ülespoole. Lisaks sellele on aga olemas veel midagi, mis paneb ka kõige karmima Eesti mehe laialt naeratama – saun.

Kui harilikult ollakse leppinud sellega, et saun on eramaja võlu, siis aeg-ajalt võib neid leida ka korteritest. Siiski, piisab vaid korraks pilgutada ja hea pakkumine ongi läinud. Sestap tasub hetkel rõõmustada, kuna mõned kenad kodud, kust leiab ka leili- või aururuumi, on veel saadaval.

Tallinn, Kakumäe 324 800 €

Kergelt tuuline jalutuskäik, pastelsetes toonides päikeseloojangud igal õhtul, üle lahe paistvad linnatuled – selline elu ei pea jääma pelgalt unistuseks; vähemalt mitte selles Kakumäel asuvas korteris.

Kakumäel paikneva kolmetoalise korteri näol on tegemist harulduste haruldusega, kuna lisaks maagilisele ümbrusele ja avaratele maast-laeni akendega tubadele leiab selle vannituppa jalutades aurusauna. Kodune spaa otse jahisadamas on igaühe unistus, kui on vaja leida moodus argipäeva muredest pääsemiseks.

Foto: Kinnisvara24.ee

Peale kosutavat sauna saab minna rõdule nautima sealt avanevat merevaadet või teha lõõgastav jalutuskäik merekohina ja rohelise looduse taustal. Ideaalne lõpetus igale päevale.

Tartu, Ülejõe 197 000 €

Linnaelu on südamelähedane, aga ei soovi uksest väljudes kümnele naabrile otsa vaadata? Pole probleemi! Ülejõel asuv kollane majake sisehoovi tagumises nurgas on kuldne kesktee kõigile neile, kes soovivad nautida linna hüvesid, aga samas nautida veidi suuremat privaatsust.

Foto: Kinnisvara24.ee

Avar ja valgusküllane korter heade mõtete linnas paistab oma värviga juba kaugelt silma, kuid sisse piiludes on sellelt veelgi keerulisem pilku ära saada. Kui algul jääb silma esiku kõrval olev garderoob ja nurgake igast toast, köidab enim tähelepanu puitlaega vannituba.

Selle nurgas asub kompaktne, kuid armas elektrisaun, kus saab peale pikka nädalat kehale ja vaimule puhkust anda. Sellele aitab kindlasti kaasa ka akendest paistev rohelus, mida silmitsedes saab mõtte uitama lasta ning keskenduda puhtalt enda heaolule. Seda saab muidugi teha ka rõdult. Või hoovist. Võimalusi on igasuguseid.

Pärnu, Ülejõe 94 500 €

Kanuude ja süstadega jõel aerutavad rõõmsad näod paistavad iga päev aknast välja vaadates vastu. Ehk jookseb isegi mõni tervisesportlane veekogu piiri mööda oma eesmärkide täitmise suunas. See võib olla vaade, mis avaneb just sulle kahetoalisest Pärnu korterist.

Foto: Kinnisvara24.ee

Aga lisaks positiivses keskkonnas paiknemisele on sellel korteril veel üks suur boonus. Nimelt on suvepealinlased soojaga harjunud ja just seetõttu peidabki see jõeäärne pärl endas lisaks köök-elutoale ning magamistoale ka vannitoa tagaosas hubast leiliruumi. Kasuta seda siis keha soojaks kütmiseks enne jõkke suplema minemist või lõõgastu niisama, et hiljem elutoas mõnuledes suurest aknast toimuvat jälgida. Valik on sinu.

Tallinn, Nõmme 159 000 €

Peaaegu Nõmme mändide all asub avar ja valgusküllane korter, mida keegi saab peagi koduks nimetada. Kahest korterist kokku ehitatud korteri planeering läheb läbi maja ja seetõttu on kõik kolm magamistuba avarad ja valgusküllased. Ka modernset kööki kaunistavad akna kaudu sisse pääsenud päikesekiired, mille saatel endale hommikul üks kange kohv või hoopis tee teha.

Foto: Kinnisvara24.ee

Et õhtud ei jääks hommikutele alla, on vannitoa tagumises otsas peidus hubane saun. Parim lõõgastus rahuliku linnaosa rahulikus korteris võimaldab meeldivalt päevale joone alla tõmmata ja homsele naerusuil uuesti vastu minna.

Pärnu, Ülejõe 93 600 €

Pärnu rohelus ja värske mereõhk ei pea jääma pelgalt suviseks naudinguks, kui sinna endale hubane kodu leida. Selleks võib olla rohelises puumajakeses vaid mõne tänava kaugusel jõest paiknev kolmetoaline korter, mille elutuba kaunistab maalähedust loov efektne puidust sein.

Foto: Kinnisvara24.ee

Lisaks sisehoovile ja kogu sisustusele saab korteriga kaasa veel ühe lisa – sauna. Mis võiks olla parem, kui peale suvist rannas viibimist kodus üks kosutav leil teha või nautida sooja elamust hoopis külmal talveõhtul, mil soe jook, hea sari ning pehme pleed on niigi juba osa plaanist.

Tutvu nende ja kõikide teiste kuulutustega Kinnisvara24.ee portaalis!

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Telli head ideed raha kasvatamiseks oma postkasti

Saadame sulle e-postiga kolm korda nädalas investeerimisportaali Rikas Geenius olulisemad uudised ja analüüsid.