Investeerimispiiride lammutamine: Kreditex Ühisraha pakub taskukohaseid ja kasumlikke investeerimisvõimalusi

Kuna aktsiaturg teeb jätkuvalt pealkirju, siis pöörduvad paljud mitteprofessionaalsed investorid aktsiatega kauplemise poole, et suurendada oma sissetulekut. Siiski on oluline mõista, et erinevalt teistest investeerimisvõimalustest ei ole aktsiatega kauplemine garanteeritud tuluallikas.

Kuigi aktsiatega kauplemine võib mõnede jaoks olla väga tulutoov, võib see olla ka äärmiselt riskantne ja ettearvamatu. Aktsiate väärtus võib kiiresti tõusta ja langeda, mistõttu on kogenematuil investoritel raske teha teadlikke otsuseid. Lisaks võivad aktsiad olla allutatud äkilistele muutustele turutingimustes, näiteks ülemaailmsele majanduslangusele või poliitilisele murrangule, mis võib põhjustada investoritele märkimisväärseid kahjusid.

Seevastu sellised platvormid nagu Kreditex Ühisraha pakuvad üksikisikutele ja kodumajapidamistele usaldusväärsemat ja prognoositavamat investeerimisvõimalust. Kreditex Ühisraha abil saavad investorid oma investeeringutelt garanteeritud tulu, mis annab kindluse taseme, mida aktsiatega kauplemisel ei ole võimalik saada.

Isegi võlakirjade garanteeritud tootlusele ei saa alati loota, nagu näitas hiljutine Silicon Valley Banki juhtum USAs. Pank müüs USA pikaajalisi föderaalvõlakirju kahjumiga, mis viis pankrotti. See rõhutab, kui oluline on mõista iga investeeringuga seotud riske ja vajadust hoolikalt kaaluda olemasolevaid võimalusi.

Tuleb märkida, et kuigi aktsiatega kauplemine võib pakkuda suurt tulu, ei ole see mitteprofessionaalsetele investoritele garanteeritud tuluallikas. 

Üksikisikutele ja peredele, kes otsivad turvalist ja kindlat investeerimisvõimalust, pakub Kreditex Ühisraha mitmeid eeliseid, mis muudavad selle atraktiivseks valikuks. Garanteeritud tootlus 12% aastas, minimaalne investeerimissumma vaid 20 eurot ja mugavus investeerida mugavalt oma kodust, on palju põhjusi, miks seda platvormi kaaluda.

Üks suurimaid eeliseid Kreditex Ühisraha investeerimisel on selle kasutusmugavus. Selleks ei ole vaja eriharidust ega eelnevat finantskogemust, mis teeb selle kättesaadavaks paljudele investoritele. Nagu võite lugeda Finantsinspektsiooni lehelt, kuulub Kreditex Ühisraha platvorm “laenupõhine ühisrahastus” kategooriasse ehk viib kokku isikud, kes soovivad laenu võtta ja kes on valmis seda tasu eest andma.

Teine oluline eelis on automatiseeritud investeerimise võimalus. Investorid saavad seadistada roboti, mis jaotab nende vahendeid automaatselt, võimaldades rahulikumat lähenemist investeerimisele. Lisaks pakub platvorm järelturgu, kus investorid saavad oma investeeringutest kiiresti väljuda, müües need teisele investorile. Lisaks sellele tegeleb platvorm investorite nimel tuludeklaratsioonidega, mis lihtsustab investeerimisprotsessi veelgi.

Kreditex Ühisraha pakub ka igakuiseid tagasimakseid, mis on lisatulu allikas neile, kes soovivad investeeritud vahenditest regulaarset sissetulekut. Lisaks tegeleb platvorm probleemsete laenudega, tagades, et investorid ei pea muretsema võimalike riskide pärast, mis on seotud mittetöötavatesse laenudesse investeerimisega.

Mis puudutab reguleerimist ja järelevalvet, siis Kreditex Ühisraha on Finantsinspektsiooni poolt litsentseeritud krediidivahendajana, mis annab investoritele täiendava turvalisuse ja meelerahu.

Kokkuvõttes on Kreditex Ühisraha litsentseeritud Eesti ettevõte, mis pakub mitmeid eeliseid investoritele, kes otsivad turvalist ja kindlat investeerimisalternatiivi. Platvorm pakub 12% garanteeritud aastatootlust, madalat minimaalset investeerimissummat ja igakuiseid tulumakseid. Need omadused muudavad platvormi kasutamise erinevatele investorite rühmadele kuluefektiivseks ja mugavaks. Lisaks ei võta platvorm investoritelt mingeid tasusid, mis muudab selle veelgi atraktiivsemaks.

Finantsinspektsiooni tarbijaveebist https://www.minuraha.ee/ saad erapooletut infot, kuidas oma rahaasju korraldada. Üksnes usalduslikus koostöös saame leida häid lahendusi. 

Tegemist on finantsteenusega. Enne lepingu sõlmimist tutvuge finantsteenuse tingimustega ja vajadusel konsulteerige meie spetsialistidega.

Mõiste „investor“ kasutatakse ühisrahastamise platvormi finantseeritavate laenuandjate suhtes, kes ei ole investorid väärtpaberituru seaduse § 6 mõistes.

Ühisraha OÜ, reg. kood 11948363
Kaubamärk: Kreditex Ühisraha
Vambola 6, Tallinn, Harju maakond 10114
Telefon. +372 6 580 580
E-posti aadress: invest@uhisraha.ee
Krediidivahendaja tegevusluba nr 4.1-1/161
www.kreditex.ee

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Kolm korda nädalas

Telli Geeniuse kõige hinnalisemad lood oma postkasti

Saadame sulle e-postiga kaks korda nädalas investeerimisportaali Rikas Geenius olulisemad uudised ja analüüsid.