Alates sellest aastast on pensionikogujatel võimalik oma teise samba varasid pensioni investeerimiskonto süsteemis ise hallata, kuid iseseisvate investeerimisotsuste tegemine üldjuhul maksab.
Nii selgub LHV vastavatud pensioni investeerimiskonto hinnakirjast, et automaatse ostutehingu pealt võetakse teenustasuna 1 protsent tehingu summast. Nagu tavalise investeerimiskonto puhul on ka pensionivara paigutades tasuta Balti aktsiatega tehtavad tehingud.
See investeerimisportaali lugu on lukus. Oled Rikka või PRO tellija? Logi sisse.
Edasi lugemiseks vormista tellimus:
Tutvumishind!
Rikka tellimus
- Ligipääs investeerimisportaali Rikas Geenius artiklitele ja analüüsidele.
- Ligipääs veel kümne Geeniuse portaali kõikidele artiklitele.
- Ajakirjade Autogeenius, Digi, Miisu, Mood ja Muki artiklite lugemisõigus veebis.
15.99 € 2 € / kuu

Maksad esimesel kuul 2 €. Prooviperioodi järel jätkub tellimus hinnaga 15,99 € kuus. Soodushinnaga pakkumist saad kasutada ühe korra. See on automaatselt pikenev püsitellimus, mille saad igal ajal tühistada.
Tellimus ei sisalda tehnoloogiaprofessionaalidele suunatud DigiPRO artikleid. PRO tellimuse saad vormistada siin.
Tellija andmed
Soovid maksta arvega, teha hulgitellimuse või otsid teistsugust tellimust? Kõik tellimisvõimalused leiad siit.