Analüütikud peavad USAs majanduslangust üha tõenäolisemaks pärast Föderaalreservi suurimat intressimäärade tõusu alates 1994. aastast ja tarbijate kulutuste vähenemist.
USA keskpank tõstis intressimäärasid 75 baaspunkti võrra 1,5 ja 1,75 protsendi vahemikku, lootuses sellega kõrget inflatsiooni kärpida.
Ehkki keskpanga intressimäärade tõusu teate peale rallisid nii USA aktsiad kui ka muud varaklassid siis tipphindadega võrreldes on aktsiaturul endiselt karuturg ja hiljutine tõus võib jääda üürikeseks, kuna kardetakse täiendavaid meetmeid, et intressimäärasid kärpida.
See lugu on Rikka ja PRO tellijatele.
Logi sisse või vormista tellimus hinnaga 2 € kuu:
Tutvumishind!
Rikka tellimus
- Ligipääs investeerimisportaali Rikas Geenius artiklitele ja analüüsidele.
- Ligipääs veel kümne Geeniuse portaali kõikidele artiklitele.
- Ajakirjade Autoleht, Digi, Miisu, Mood ja Muki artiklite lugemisõigus veebis.
15.99 € 2 € / kuu

Maksad esimesel kuul 2 €. Prooviperioodi järel jätkub tellimus hinnaga 15,99 € kuus. Soodushinnaga pakkumist saad kasutada ühe korra. See on automaatselt pikenev püsitellimus, mille saad igal ajal tühistada.
Tellimus ei sisalda tehnoloogiaprofessionaalidele suunatud DigiPRO artikleid. PRO tellimuse saad vormistada siin.
Tellija andmed
Soovid maksta arvega, teha hulgitellimuse või otsid teistsugust tellimust? Kõik tellimisvõimalused leiad siit.