Investoritund

Kuula: Investoritund: poole aastaga 400 protsenti krüptotootlust

Analüütikud ennustavad krüptorahadele lähikuudeks rallit.
Analüütikud ennustavad krüptorahadele lähikuudeks rallit.Foto: Shutterstock.

Eesti krüptoentusiastid koondasid väed ning asusid ühiselt investeerima. Koos loodi investor Beti ja paigutati sinna reaalne raha. Poole aastaga on nende portfell kasvanud neli korda.

Tänases saates räägib krüptoentusiast, üks Beti taga seisvatest investoritest ja blogijatest, Peeter Raudsik, millised on suurimad võidud ja kaotused ning mida õpiti nädalapäevad tagasi toimunud Bitcoini hinna pooleks kukkumisest. Täpsemalt langes Bitcoini hind rekordi ehk 64 000 dollariga võrreldes korraks isegi 50 protsenti madalamale.

Põhitööna USA-s ÜRO juures diplomaadina leiba teeniv Raudsik usub, et krüptovaluutad on tulnud selleks, et jääda ning jagab kuulajaga, milliseid münte tasuks vaadata pikaajaliselt ning millised võiksid olla head lühiajaliseks spekuleerimiseks.

Saates tuleb jutuks, kas ja mille poolest erinevad inflatsiooni eest turvasadamaks peetavad krüptomündid kullast ning kas tasuks karta Hiinast valdkonnale üha juurde kehtestatavaid regulatsioone.

Ühtlasi tuleb juttu, milline strateegia on krüptovaluutadesse investeerides võitev ning kuidas valida väga kirjust müntide loetelust välja need, mis jäävad ellu ja oma väärtuse mitmekordistavad. Raudsik selgitab muuhulgas, mida tähendab Bitcoinide puhul mõiste halving ning miks see põhjustab tõusutsükleid.

Saadet juhib Geeniuse investeerimisportaali vastutav toimetaja Indrek Mäe. Entusiastide poolt loodud krüptoinvestor Betit saad jälgida www.beti.ee, kus avaldatakse täna ka värsked, mai langust arvesse võtvad tulemused.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Telli head ideed raha kasvatamiseks oma postkasti

Saadame sulle e-postiga kolm korda nädalas investeerimisportaali Rikas Geenius olulisemad uudised ja analüüsid.