Investoritund

Kuula: Investoritund: Kuidas värvata kliendiks Airbus, Amazon, Lego või Porche

Sileni juht Endrus Arge.
Sileni juht Endrus Arge.Foto: Postimees/Scanpix.

Tänase saate teema on iduettevõtlus. Räägime sellest, kuidas leida idee, testida seda turul ning viia see laia maailma, absoluutsete tipplkientideni.

Püüame aru saada, kas iduettevõtluses on tähtsam hea toode või selle müük/turundus.

Stuudios aitab teemat lahata Eesti vaikusekabiinide tootja Sileni juht Endrus Arge. Silenisse on muuhulgas oma kapitali paigutanud rahamaailma asjatundjad Madis Müür, Rahakratt ja Kristjan Liivamägi. Uurime, kuidas Arge tuntud nimed enda ettevõtmisesse uskuma sai.

Sõnum investeerimisportaali peatoetajalt

Sinu vaba raha uus kasvulava!

Investeeri Eesti järgmisesse suurde fintechi.

iute.ee

Tegemist on väärtpaberite reklaamiga, mitte prospektiga EL-i määruse 2017/1129/EL tähenduses. Prospekt on avaldamisel. Pärast avaldamist saab prospektiga tutvuda IuteCredit Finance S.à r.l. (Emitendi) veebilehel www.iute.ee. Investorid peaksid enne finantsinstrumentide ostmist tutvuma prospektiga, et mõista investeeringuga seotud asjaolusid ja riske. Vajadusel pea nõu asjatundjaga. Prospekti kinnitamine Emitendi üle järelevalvet teostava Luksemburgi Finantsjärelelvalve asutuse (Commission de Surveillance du Secteur Financier) poolt ei ole käsitletav finantsinstrumentide heakskiiduna. Emitendiks on Luksemburgi äriühing, mille 100% omanik on Eesti äriühing AS IuteCredit Europe (reklaami tellija).

Kui täna maksab Sileni aktsia Funderbeami platvormil 7,35 eurot, siis kuhu edasi? Arge kinnitusel on nende ambitsioonid kõvasti suuremad. Kas ettevõttest saab ka ükssarvik, mis noteeritakse kunagi sarnaselt Wise’ile mõnel suurbörsil, räägib Arge saates.

Saadet juhib Geeniuse investeerimisportaali vastutav toimetaja Indrek Mäe.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Telli head ideed raha kasvatamiseks oma postkasti

Saadame sulle e-postiga kolm korda nädalas investeerimisportaali Rikas Geenius olulisemad uudised ja analüüsid.