Investoritund

Kuula: Investoritund – Hiina ja London peibutavad odavate aktsiate ja hea tootlusega

Londoni börsilt leiab täna häid ostukohti.
Londoni börsilt leiab täna häid ostukohti.Foto: Shutterstock.

Maailmas on mitmeid börse, mis on jäänud investoritele koroonakriisist taastumisel märkamata ning kust seetõttu on täna võimalik finantsvarasid tavapärasest odavamalt kokku osta.

Lähim selline börs on London: Luminori investeerimise ja riskianalüüsi juht Anton Skvortsov jagas praktilisi aktsiaideid, mida ja kuidas sealt täna oma portfelli soetada. Ekspert soovitab muuhulgas, milliste instrumentide hulgast leida parim sealset turgu järgiv indeks.

Juttu tuli ka teisest alahinnatud, kuid suure tootluspotentsiaaliga turust – Hiinast ning Balti börsi firmade dividendiettepanekutest ja majandustulemustest.

Samuti andis Skvortsov ülevaate turgudest, mis on koroonakriisist juba taastumas ning avas toetusmeetmete börsidele jõudmise tagajärgi. Samuti tuli juttu turvasadamatena nähtavatest ning investorite seas populaarsust koguvatest kullast ja krüptovaluutadest.

Kuidas on ikkagi juhtunud nii, et ka kuld on viimastel kuudel volatiilsemaks muutunud? Kas kõikumine ja seeläbi igasugune investeerimine ongi muutunud riskantsemaks?

Saadet juhib investeerimisportaali Geeniuse investeerimisportaali vastutav toimetaja Indrek Mäe.

Jälgi Rikast Geeniust ka Facebookis, et värskeimad uudised võimalikult kiiresti sinuni jõuaks.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.