Investoritund

Kuula: 21.01 Investoritund: Ott Kiivikas paigutas viiekohalise summa just sellesse iduettevõttesse

Kulturist Ott Kiivikas investeeris viiekohalise summa FitSphere'i.
Kulturist Ott Kiivikas investeeris viiekohalise summa FitSphere'i.Foto: Postimees/Scanpix.

Saadet toetab

  • Baltic Horizon Fond
  • Pakume investoritele regulaarset dividendi ning pikaajalist väärtuse kasvu
  • Vaata lähemalt siit

Funderbeamil on raha kaasamas liikumist soodustav teviserakendus FitSphere. Kulturist ja tänaseks aktiivne investor Ott Kiivikas näeb ettevõttes piisavalt potentsiaali, et on idusse investeerinud viiekohalise summa. Miks peaks ettevõttest rakett saama, selgitab ta saates.

Lisaks talle kutsusime stuudiosse ka ettevõtte asutaja Kristo Sõerdi, et saada ühelt poolt aru, mida rahapaigutajale lubatakse ning teisalt, kuidas potentsiaalne investor peaks ettevõtet hindama.

Räägime sellest, kuidas Sõerd Kiivikase ära veenis ning millised ootused Kiivikas investorina FitSphere’i meeskonnale seadis. Juttu tuleb muuhulgas sellest, millised on FitSphere’i konkurentsieelised teiste terviserakenduste eest ja kuidas toimib nende ärimudel.

Investorite rahaga on plaanis laieneda ka Rootsi, Sõerd avab, kuidas riiki on plaanis siseneda ning kuidas see investorite jõukust täpsemalt kasvatab.

Muuhulgas tuleb arutlusele, miks otsustati raha kaasata just Funderbeami platvormilt, mitte Tallinna börsilt. Räägime sellest, kas Funderbeami platvormil on vahepeal midagi muutunud.investoritundpodcasttallinnestoniageeniusinvestingbusiness

Jälgi Rikast Geeniust ka Facebookis, et värskeimad uudised võimalikult kiiresti sinuni jõuaks.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Telli head ideed raha kasvatamiseks oma postkasti

Saadame sulle e-postiga kolm korda nädalas investeerimisportaali Rikas Geenius olulisemad uudised ja analüüsid.