Investoritund

Kuula: 11.08 Investoritund: investeerimine ebakindlatel aegadel koos Jaak Roosaarega

Rikkaks saamise õpikute autor Jaak Roosaare.
Rikkaks saamise õpikute autor Jaak Roosaare.Foto: Postimees/Scanpix Estonian investor, Jaak Roosaare. FOTO: Mihkel Maripuu/Postimees

Tänase saate teemaks on investeerimine ebakindlatel aegadel. Ajal, kus inflatsioon USAs on kerkinud 5 protsendini, kuid Euroopas jätkub lõtv rahapoliitika, näeme üha enam kõikumisi turgudel. Turgudele voolanud raha on muutnud aktsiad kalliks ning nii pole üllatavad ka korrektsioonid, nagu nägime möödunud nädalal kodubörsil Coop Panga ja LHV Groupi aktsiate puhul.

Saates on külas “Rikkaks saamise õpikute” autor Jaak Roosaare, kes panustab üha tugevamalt head dividendi pakkuvatele tubakatootjatele. Millistele täpsemalt ning kui eetiline on pahedelt teenimine, selgitab ta saates.

Käime Roosaarega üle ka idufirmade börsi Funderbeami, kus ta veab koos nii Kristi Saare kui Rain Rannuga erinevaid investeeringuid ning üritame aru saada, kuidas tunda ära kasvupotentsiaal verivärskes idufirmas. Juttu tuleb ka korrektsioonist krüptoturul ning vastuseta ei jää küsimus, kas aktiivselt kinnisvaraarendustesse investeeriv Roosaare tunneb seal täna buumi hõngu. Vaatame üle ka kuumemad regioonid, kust täna veel alahinnatud aktsiaid noppida ning aruteleme sellega kaasneva riski üle.

Saadet juhib Geeniuse investeerimisportaali vastutav toimetaja Indrek Mäe.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Telli head ideed raha kasvatamiseks oma postkasti

Saadame sulle e-postiga kolm korda nädalas investeerimisportaali Rikas Geenius olulisemad uudised ja analüüsid.