Kinnisvarainvesteeringute blogi

UUDNE LÄHENEMINE Investorid näevad otsepildis, kuidas nende raha “kasvab”

3D vaade Moldova pealinnas asuvale Metropolise linnakule, mida Reinvest24 investor saab ööpäevaringselt turvakaamerate kaudu jälgida.Foto: Reinvest24

Reinvest24 pakub oma investoritele täiesti ainulaadset võimalust hoida pidevalt silma peal Moldova pealinna suurimas rohepiirkonnas arendataval Metropolise linnaku hoonete projektil.

Uus METROPOLIS piirkond asub Moldova pealinna Chisinau botaanikasektoris. “Botaanikasektoril on väga hästi arenenud infrastruktuur ja seda tuntakse linna suurima rohepiirkonnana,” kirjeldas Reinvest24 tegevjuht Tanel Orro. 

Reinvest 24-l on ligipääs kahele turvakaamerale, mis asuvad kõrgel ning sealt on võimalik näha kõiki ehitusjärgus olevaid objekte. “Turvakaameraid on seal oluliselt rohkem, kui ülejäänud on lokaalsed ning hetkel ei ole meil võimalik neid läbi veebi oma investoritele streamida,” tõdes Orro.

3D vaade Metropolise piirkonnale. Foto Reinvest24

Turvakaamerate kaudu saab ööpäevaringiselt jälgida, mis ehitusobjektidel toimub. “Kõiki detaile on sealt raske ära tabada, küll aga on hea ülevaade sellest kuidas hoonetel uued korrused kerkivad,” täpsustas Orro.

Orrole teadaolevalt ei ole praegu veel ükski teine platvorm investoritele võimaldanud. “Ehk siis see ei ole üldse tavapärane ning Reinvest24 on esimene kinnisvara ühisrahastusplatvorm, kes seda oma investoritele pakub.”

Üldplaan 3D vaatena Moldova pealinnas asuvast Metropolise linnakust. Foto: Reinvest24

Popp Chisinau botaanikasektor meelitab noori

METROPOLIS asub Orro sõnul mugavalt vaid viie minuti kaugusel lennujaamast ja kümne minuti kaugusel kesklinnast. “Rohelised pargid, haridusasutused, kaubanduskeskus ja isegi loomaaed jäävad kõik käeulatusse. Samuti kavandatakse erinevate konverentsiruumidega ärikeskuse ehitamist, mis võimaldaks pidada olulisi kohtumisi sõna otseses mõttes kodunt lahkumata,” selgitas Orro. 

Just see muudabki selle osa linnast noorte perede ja aktiivse elustiiliga inimeste jaoks niivõrd ligitõmbavaks. Lisaks meelitab noori, üliõpilasi ja välismaalasi piirkonda ka linna suurim “Cash and Carry”, põllumajandusülikool ja lennujaama vahetus lähedus. 

“Suurim IT-park rajatakse ka Metropolise piirkonda, luues stabiilse nõudluse ja mugava keskkonna noortele IT-spetsialistidele. Potentsiaalsete ostjate olemasolev huvi ja müügiprognoosid kinnitavad suurt nõudlust uute korterite järele selles piirkonnas,” tõdes Orro.

3D pilt Moldova pealinna kavandatavast linnakust. Foto: Reinvest24

Investeering kõrge intressiga laenu

Hoonete arendused on ära jagatud erinevate eriotstarbeliste ettevõtete vahel, mida suures enamuses omab Reinvest24 partner Kirsan GmbH. “Antud linna projektidesse on investeerinud mitu tuhat platvormi investorit,” täpsustas Orro. 

Investeeringud on võimalik teha laenu vormis intressiga 13-15 protsenti aastas, millelt investor saab igakuised intressimaksed. “Kõik investeeringud on tagatud kinnisvaraga, sealjuures LTV (loan to value – toim.) on kuni 50 protsenti, mis tähendab et 100 000 eurone laen on tagatud 200 000 euro väärtuses kinnisvaraga,” selgitas Orro.

Ehitust saab reaalajas jälgida SIIT. (Hetkel ei toimi stream Google Chrome browseris)

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Telli head ideed raha kasvatamiseks oma postkasti

Saadame sulle e-postiga kolm korda nädalas investeerimisportaali Rikas Geenius olulisemad uudised ja analüüsid.