IuteCrediti blogi

VAATA OTSE IuteCredit avalikustab eelmise aasta majandustulemused

IuteCrediti juht Tarmo Sild.
IuteCrediti juht Tarmo Sild.Foto: IuteCredit.

Eesti finantstehnoloogiafirma IuteCredit tutvustab 18. veebruaril kell 11 ja kell 13 ettevõtte 2021. aasta majandustulemusi.

Kell 11 tutvustatakse majandustulemusi ingliskeelsel veebiseminaril ja kell 13 eestikeelsel veebiseminaril. Ettevõtte auditeerimata majandustulemused avaldatakse 17. veebruaril. 

Ingliskeelne investorkõne kell 11

IuteCrediti juht Tarmo Sild ja finantsjuht Kristel Kurvits kommenteerivad auditeerimata tulemusi veebiseminari teel. Investorkõne toimub inglise keeles keeles ja vajalik on eelnev registreerimine.    

Investorkõnele saab registreerida siin: IuteCredit Europe – Earnings Call 12M 2021.

Eestikeelne investorkõne kell 13

Kaks tundi hiljem kommenteerivad Sild ja Kurvits auditeerimata tulemusi eesti keeles samuti veebiseminari teel. Ka sellele investorkõnele on vajalik eelnev registreerimine.  Seda saab teha siin.

Kui osalete veebiseminaril esimest korda, palutakse alla laadida vajalik rakendus. Juhul kui rakenduse allalaadimine ei õnnestu, avaneb automaatselt veebibrauser, mis võimaldab veebiseminari kuulata.

Osalejatele saadetakse üks tund enne veebiseminari algust meeldetuletuseks e-kiri. Küsimusi on võimalik esitada ka eelnevalt e-kirja teel: investor@iutecredit.com

Veebiseminar lindistatakse ning avalikustatakse koos presentatsiooniga ettevõtte kodulehel

Majandustulemuste esitlus on leitav ettevõtte veebilehel enne investorkõnet. 

2008. aastal asutatud IuteCredit on Eesti fintech ettevõte. Kontsern pakub järelmakse ja välkarveldusi 100% omanduses olevate tütarettevõtete kaudu. IuteCredit teenindab kliente Moldovas, Albaanias, Põhja-Makedoonias, Bulgaarias ning Bosnias ja Hertsegoviinas. IuteCredit pakub tagatiseta tarbimislaene tagasimaksetähtajaga 1-48 kuud ning tagatisega autolaene tähtajaga kuni 72 kuud, samuti opereerib nutitelefoniga toimivaid ATM-e. IuteCrediti missioon on luua klientidele oma rahaasjades erakordne kogemus. www.iutecredit.com

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Telli head ideed raha kasvatamiseks oma postkasti

Saadame sulle e-postiga kolm korda nädalas investeerimisportaali Rikas Geenius olulisemad uudised ja analüüsid.