VAATA OTSE IuteCredit avaldab eelmise aasta majandustulemused

IuteCredit Europe (“ICE”) avaldas täna oma sajaprotsendilises omanduses oleva tütarettevõtte IuteCredit Finance S.á r.l kaudu pakkumise vahetada 2019/2023 eurovõlakirjad 2021/2026 eurovõlakirjade vastu.Foto: IuteCredit

Kodumaine fintech IuteCredit avaldab 21. veebruaril eelmise aasta 12 kuu auditeerimata majandustulemusi.

IuteCredit Europe (“ICE”)  kutsub 22. veebruaril kell 11 investoreid ja analüütikuid investorkõnele, kus juhatus tutvustab 2022. aasta 12 kuu auditeerimata majandustulemusi.

Auditeerimata tulemusi kommenteerivad veebiülekande vahendusel IuteCrediti juht Tarmo Sild, finantsjuht Kristel Kurvits ja kliendikogemuse juht Goksu Tugay. Investorkõne toimub inglise keeles.

Investorkõnel osalemiseks palume registreeruda aegsasti aadressil:

IuteCrediti investorkõne 2022 12 kuud.

Tulemuste esitlus on leitav ettevõtte veebilehel enne investorkõnet.   

Iute Group on 2008. aastal Eestis asutatud finantstehnoloogia ettevõte. Kontserni tütarettevõtted pakuvad järelmakse, makseteenuseid, investeerimisvõimalusi ning pangandus- ja kindlustustooteid. Iute teenindab kliente Moldovas, Albaanias, Põhja-Makedoonias, Bulgaarias ning Bosnias ja Hertsegoviinas. Iute finantseerib laenuportfelle omakapitali, hoiuste ning Frankfurdi börsi ja Nasdaq Balticu põhinimekirjas olevate tagatud võlakirjadega.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Kolm korda nädalas

Telli Geeniuse kõige hinnalisemad lood oma postkasti

Saadame sulle e-postiga kaks korda nädalas investeerimisportaali Rikas Geenius olulisemad uudised ja analüüsid.