IuteCrediti blogi

Tüübid, kes lähevad tööle rõõmsa tujuga! Kodumaise fintech’i töötajad avaldavad, mis neil tuju üleval hoiab!

IuteCrediti töötajate jaoks on nende töökoht midai enamat, kui lihtsalt koht, kus tööl käia.Foto: IuteCredit

Eestis loodud ja Balkani riikides finantsteenuseid pakkuva IuteCrediti kolm töötajat, Lasse Sool, Akan Ajdini ja Pablo Evens, räägivad, milles seisneb kodumaise fintech’i eripära ning mis on neil aidanud saavutada suurt edu rahvusvahelisel turul. 

Pablo Evens armastab oma tööd ja on õnnelik, et saab töötada just IuteCreditis.Foto: Jake Ferra/IuteCredit

IuteCrediti veebiturunduse juht Pablo Evens: meil on ressursid, et teha ise uuendusi

“Esiteks oleme avatud uutele ideedele. Mõistame pideva arengu ja kasvamise vajadust. Mõnikord ei ole riigid, kus me töötame, eriti laialdaselt digitaliseeritud, kuid me mõistame, et see on tulevik, ja proovime uuendusi sinna tuua. 

Me ei ütle, et ootame, kuni turg on selles etapis, et saaksime liituda. Meil on olemas ressursid, et ise uuendused sinna viia. 

Siin ei töötata ainult ühe projekti ja ühe soovi nimel. Siin on pidev soov kasvada ja areneda ning pakkuda klientidele uusi lahendusi. Me ei mõtle kunagi, et okei, nüüd aitab, oleme soovitu saavutanud. Pigem tegutseme selle nimel, et nii ettevõtet kui ka iseennast pidevalt veelgi paremaks muuta.”

Lasse Sool on oma praeguse turundusliku väljakutsega IuteCreditis väga rahul.Foto:Jarek Jõepera

IuteCrediti turundusjuht Lasse Sool: meie ärilised lahendused on innovaatilised ka Eestis

“IuteCrediti eripära seisneb tegelikult mitmes erinevas kihis. Kui rääkida ärist, kuidas ja millele on üles ehitatud IuteCrediti väikelaenud Balkani riikides, siis kindlasti on äpipõhine majandamine kõige alus, kui me räägime innovatsioonist just ettevõttes. 

Balkani riikides tuleb arvestada ka sellega, et nemad on Põhjamaadest pisut maha jäänud ja sealsel kohalikul tasemel on enamus meie teenustest innovaatilised. Aga samas on mitmed asjad, mida me Balkani riikides teinud oleme, nagu näiteks kontaktivabad pangaautomaadid ja muud ärilised lahendused, innovaatilised ka Eestis. 

Töökultuuri mõttes on kindlasti eeskujuks ka see, kuidas IuteCreditis tööd tehakse ja töötajatesse suhtutakse. Inimesi juhitakse siin ühtse tervikuna, kõik on olulised ja see paistab välja ka ettevõtte töös.”

Akan Ajdini on õnnelik just Albaanias tehtavate uuenduste üle.Foto: IuteCredit

IuteCrediti Albaania tegevjuht Akan Ajdini: oleme Albaanias esimesed, kes annavad laenu päevade asemel mõne minutiga 

“Minu jaoks teeb IuteCrediti uuenduslikuks lähenemine äritegemisele, kombineerides kaasaegseid tehnoloogiaid inimese panusega. Samuti pidev soov kasvada, areneda ja saada paremaks.

Oleme esimesed Albaanias, kes annavad laenu mõne minutiga. Esimesed laenud andsime välja tund pärast taotluse esitamist, järgmised 30 minutit pärast taotluse esitamist ja lõpuks lühenes see aeg seitsmele minutile. Varem kulus pankadel ja mikrokrediidiasutustel selleks päevi.

Samuti on väga innovaatiline ja rahandussektori jaoks uuenduslik just siin (Albaania – toim) see, kuidas me seda tegime. Senise krediidikomitee asemel, mis koosneb grupist inimestest, kes kogunevad füüsiliselt laua taha selleks, et laen heaks kiita või tagasi lükata, tegime seda oma laenumootori süsteemis laenujärjestuse mudeliga ilma mingit inimestest koosnevat komisjoni kaasamata. 

Oleme esimene finantsasutus Albaanias, mis võttis kasutusele kaardita sularahaautomaadid. Oleme esimene pangaväline finantsasutus, kes on arendanud oma klientide vajaduste jaoks äpi. Oleme esimene finantsasutus, mis pakub laenu kaupade ostmiseks poest, ilma et tuleks kohtuda IuteCrediti laenunõustajaga kuskil poes asuva laua taga.”

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Telli head ideed raha kasvatamiseks oma postkasti

Saadame sulle e-postiga kolm korda nädalas investeerimisportaali Rikas Geenius olulisemad uudised ja analüüsid.